نرم افزارهای طراحی سیستم FRP

خانه   /   مقاوم‌سازی با FRP   /   طراحی، اجرا و نصب FRP   /   نرم افزارهای طراحی سیستم FRP

نرم افزار طراحی سیستمFRP، نقشی اساسی در ساده سازی فرآیند طراحی و تضمین اجرای کارآمد راه حل‌های مقاوم سازی با انواع پلیمر تقویت شده با فیبر (FRP) در پروژه های مقاوم‌سازی سازه، ایفا می‌کند. نرم افزارهای تخصصی طراحی سیستمFRP، به دقت توسعه یافته‌اند تا مهندسان و طراحان را در مراحل مختلف طراحی سیستم FRP، از مفهوم سازی گرفته تا تجزیه و تحلیل دقیق و بهینه سازی، یاری کنند. نرم افزار طراحی سیستمFRP، با ارائه قابلیت‌های مدل‌سازی پیشرفته، رابط‌های بصری و ابزارهای تحلیل قوی، مهندسین را قادر می‌سازند تا رفتار سازه‌های تقویت‌شده با FRP را تحت شرایط بارگذاری و عوامل محیطی مختلف شبیه‌سازی کنند. به علاوه، نرم‌افزار طراحی FRP دارای پایگاه‌های اطلاعاتی جامعی از ویژگی‌ها و مشخصات مکانیکی انواع مواد و مصالح FRP، ضوابط و دستورالعمل‌های طراحی است که به کاربران اجازه می‌دهد تا سازه یا عضو سازه‌ای بتنی یا فولادی مورد نظر را به طور عمیق تحلیل و طراحی کنند. به علاوه، نرم افزار طراحی سیستمFRP، اغلب داده‌هایی را برای برآورد هزینه، مدیریت پروژه و مستندسازی عملیات مقاوم سازی ارائه می‌دهند، که این بهره وری کلی عملیات مقاوم سازی را به مراتب افزایش می‎دهد.

Sika® CarboDur® – نرم افزار شرکت SIKA

ویژگی های این نرم افزار رایگان به صورت زیر است:

  • نرم افزار رایگان برای طراحی سازه های پیشرفته
  • شامل طیف کاملی از سیستم های مقاوم سازی سازه ای سیکا
  • محاسبات پیچیده در حداقل زمان
  • بر اساس آیین نامه های سازه ای بین المللی: ACI 440.2R-17 و ACI 318-14، TR55 و EUROCODE 2 و آیین نامه های مختلف محلی.
  • به طور منظم به روزرسانی می شود.
  • رابط کاربر پسند
نرم افزار طراحی sika
نرم افزار طراحی sika

FRPpro™ Engineering Calculator

نرم افزاری برای مهندسان سازه و ساختمان برای انجام محاسبات مورد نیاز برای ایجاد راه حل های کارآمد برای مقاوم سازی توسط الیاف FRP.

نرم افزار طراحی FRP pro
نرم افزار طراحی FRP pro

Mapei FRP Formula

Mapei FRP Formula یک نرم افزار برای ترمیم سازه های بتن مسلح و سازه های مصالح بنایی مقاوم سازی شده با مواد کامپوزیتی FRP است. این نرم افزار این امکان را می دهد که مقاوم سازی خمشی و ترکیبی مقاوم سازی خمشی و فشاری، مقاوم سازی برشی و محصور کردن تیرهای بتن آرمه به درستی اندازه گیری شود.

نرم افزار طراحی Mapei
نرم افزار طراحی Mapei
5/5 - (2 امتیاز)

درخواست ارائه خدمات تخصصی مقاوم سازی سازه و ساختمان

در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی در خصوص خدمات تخصص مقاوم سازی، خرید محصولات مقاوم سازی، مقاوم سازی با FRP و... دارید؛ می توانید با کارشناسان ما در شرکت مقاوم سازی تکنوپل در ارتباط باشید.

تماس بگیرید

نظر خود را درج کنید..

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *