مشاوره‌ و ارائه طرح مقاوم سازی

خانه   /   خدمات   /   مشاوره‌ و ارائه طرح مقاوم سازی

تکنوپل به عنوان یک نام معتبر در زمینه مقاوم‌سازی، علاوه بر فروش محصولات، خدمات گسترده‌ای در زمینه مشاوره و طراحی ارائه می‌دهد. هر سازه، از قدیمی تا جدید، ممکن است به دلایلی نیازمند مقاوم‌سازی شود؛ این امر ممکن است به علت اشتباهات طراحی، مشکلات ساخت، تغییر کاربری، تغییرات مشخصات و … باشد. تیم فنی تکنوپل از طریق مشاوره‌های تلفنی با شناخت مشکلات مختلف سازه‌ها، اعم از بتنی، فلزی، پل‌ها، تأسیسات زیربنایی، و… به مشتریان خدمات مطلوب را ارائه می‌دهد. سپس با بررسی دقیق ویژگی‌ها و مشخصات فنی، به ارائه طرح مناسب و معرفی بهترین محصولات برای مقاوم‌سازی پرداخته و مشتریان را در این زمینه راهنمایی می‌کند.

مشاوره‌ و ارائه طرح مقاوم سازی

تکنوپل با داشتن سابقه‌ای طولانی و جلب همیشگی رضایت مشتریان علاوه بر فروش محصولات مقاوم‌سازی، در زمینه مشاوره‌ و ارائه طرح مقاوم سازی فعالیت گسترده‌ای دارد. هر سازه قدیمی و یا حتی تازه ساخت می‌تواند بنا به دلایلی چون اشتباهات طراحی ، مشکلات و معایب ساخت، تغییر کاربری ، اتمام زمان بهره‌برداری ، تغییرات مشخصات سازه‌ای و … نیازمند عملیات مقاوم‌سازی باشد. کارشناسان فنی و با تجربه تکنوپول در مشاوره‌های تلفنی با گرفتن اطلاعات در زمینه مشکلات انواع سازه‌ها اعم از سازه‌های بتونی و فلزی معمول، صنعت پل و تأسیسات زیربنایی، سازه‌های صنعتی، سازه‌های دریایی، نفت، گاز و پتروشیمی و صنایع آب و فاضلاب، صنایع و کارخانه‌های فولاد و سیمان، نیروگاه‌ها و تصفیه‌خانه‌های صنعتی، همواره پاسخگوی مشتریان می‌باشند. در ادامه با بررسی ویژگی‌ها و دریافت مشخصات فنی و بررسی دقیق بخش طراحی اولیه سازه کارشناسان به ارائه طرح مناسب جهت مقاوم‌سازی پرداخته و بهترین محصولات در این زمینه را معرفی می‌کنند.

 

ارئه-طرح-مقاوم-سازی

3.3/5 - (45 امتیاز)

درخواست ارائه خدمات تخصصی مقاوم سازی سازه و ساختمان

در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی در خصوص خدمات تخصص مقاوم سازی، خرید محصولات مقاوم سازی، مقاوم سازی با FRP و... دارید؛ می توانید با کارشناسان ما در شرکت مقاوم سازی تکنوپل در ارتباط باشید.

تماس بگیرید

نظر خود را درج کنید..

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *