راهکارهای محافظت نیرویی

مقاوم سازی تکنوپل راهکارهای محافظت نیرویی تخصصی و متناسب با نیاز خاص پروژه شما پیشنهاد می دهد. راهکارهای محافظت نیرویی ما به منظور رفع طیف وسیعی از مشکلات و نیازها در سازه های موجود طراحی شده است:

 • محافظت در برابر بار انفجار
 • محافظت در برابر آتش سوزی
 • محافظت در برابر خرابی پیش رونده
 • محافظت در برابر بار ضربه

برای دستیابی به سطح استانداردی از حفاظت نیرویی در سازه ها، مقاوم سازی تکنوپل راهکارهای پیشرفته ای با استفاده از کامپوزیت FRP، کامپوزیت FRCM و افزایش ابعاد مقطع طراحی کرده است.

روش های محافظت نیرویی پیشنهادی ما در بالا بردن سطح ایمنی و عملکرد انواع ساختمان ها و اجزا آن بسیار موثر می باشد. این روش ها را می توان به آسانی برای محافظت نیرویی ستون ها، تیرها، دال ها و دیوارها در ساختمان های تجاری، مسکونی،عمومی و حتی بناهای تاریخی مورد استفاده قرار داد.
تعدادی بیشماری از زیرساخت های حمل و نقل ساخته موجود همچون تیرها و تونل ها الزامات شکل پذیری و دوام را در برابر با انفجار و ضربه ندارند. متخصصین تکنوپل روش های کارآمدی را جهت مقاوم سازی زیرساخت های حمل و نقل که نیازمند ارتقا حفاظت نیرویی و مقاومت در برابر بار انفجار می باشد را طراحی کرده اند.
سازه های ساخته شده در حوزه صنعت آب و فاضلاب همچون لوله ها نیازمند حفاظت در برابر طیف گسترده ای از بارگذاری های پیش بینی نشده و یا خرابکاری های تعمدی می باشند. روش های پیشنهادی ما می توانند جهت افزایش چشمگیر تاب آوری سازه هایی همچون لوله ها و مخازن در برابر بار انفجار، ضربه و… مورد استفاده قرار گیرند.
وقوع تصادفی انفجار در سازه های ساخته شده در مناطق صنعتی همچون نفت، گاز و پتروشیمی و سازه های دریایی همچون اسکله نفت و گاز همواره یکی از دغدغه های صاحبان این سازه ها بوده است. مقاوم سازی تکنوپل با شناخت این چالش ها روش های کارآمدی را برای رفع طیف وسیعی از نیازهای حفاظت نیرویی در این حوزه پیشنهاد می دهد.
در ادامه شما می‌توانید با جزییات مربوط به راهکارهای تخصصی حفاظت نیرویی در سازه ها تکنوپل آشنا شوید.
در اینجا شما می‌توانید با جزییات مربوط به راهکارهای محافظت نیرویی تکنوپل آشنا شوید.

 • ساختمان‌ها
 • زیرساخت‌های حمل و نقل
 • سازه های آب و فاضلاب
 • نفت، گاز و پتروشیمی و صنایع مادر
 • سازه‌های دریایی

محافظت نیرویی با استفاده از کامپوزیت FRP

تکنوپل بر مبنای کامپوزیت FRP راهکارهای موثری جهت بهسازی سازه‌هایی که نیاز به تعمیر و مقاوم‌سازی دارند ارائه می دهد. سیستم کامپوزیت FRP شامل طیف گسترده‌ای از الیاف کربن و شیشه تقویت کننده با استحکام بالا و رزین اشباع متناسب با الیاف می‌باشد..

محافظت نیرویی با استفاده از کامپوزیت FRCM

کامپوزیت FRCM عبارت است از ماتری سیمانی تقویت شده با الیاف. در این روش از شبکه های الیاف کربن و بر بستر ماتریس سیمانی با مقاومت بالا به منظور تقویت و استحکام سازه های بتنی و بنایی استفاده می گردد.

محافظت نیرویی با استفاده از ژاکت بتنی

در این روش المان های سازه ای که دارای ضعف می باشند با افزودن میلگرد های طولی و قالب بندی و بتن ریزی مجدد مقاوم سازی می گردند.این راهکار مقاوم سازی جهت افزایش ظرفیت باربری ستون‌ها، تیرها، دیوارها و دال‌ها طراحی شده است.

محافظت نیرویی
5 (100%) 3 vote[s]

4 thoughts on “محافظت نیرویی

  • امیر محمد بنایی says:

   با سلام و احترام
   کامپوزیت FRCM عبارت است از ماتریس سیمانی تقویت شده با الیاف. در این روش از شبکه های الیاف کربن و بر بستر ماتریس سیمانی با مقاومت بالا به منظور تقویت و استحکام سازه های بتنی و بنایی استفاده می گردد.

 1. ممقانی پور says:

  با سلام و خسته نباشید
  راهکار های ارائه شده برای محافظت نیرویی توسط تیم تکنوپل برای چه سازه و پروژه هایی قابل اجرا می باشد؟

  • امیر محمد بنایی says:

   با سلام و احترام
   مقاوم سازی تکنوپل راهکارهای محافظت نیرویی تخصصی و متناسب با نیاز خاص پروژه شما پیشنهاد می دهد. راهکارهای محافظت نیرویی ما به منظور رفع طیف وسیعی از مشکلات و نیازها در سازه های موجود اعم از ساختمان ها ، زیر ساخت های حمل و نقل ، سازه های آب و فاضلاب ، نفت و گاز و پتروشیمی و صنایع مادر و سازه های دریایی طراحی شده است

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *