رزین تزریقی اپوکسی

رزین تزریقی اپوکسی یکی از مهم‌ترین محصولات در صنعت مقاوم سازی ساختمان است. این رزین اپوکسی یک ماده دو جزئی و فاقد حلال است که از دو جز  هاردنر و عمل آورنده تشکیل شده است و از آن  جهت پر کردن درزها و ترمیم ترک‌های بتن و مقاوم سازی و تقویت المان‌های سازه‌ای نظیر تیر، ستون، کف و… استفاده می‌گردد. قدرت چسبندگی رزین تزریقی اپوکسی بسیار  زیاد است و قابلیت نفوذ بالا و ترمیم ترک‌ها در بتن را دارا می‌باشد.  فروشگاه اینترنتی تکنوپل عرضه کننده  خدمات فروش رزین تزریقی اپوکسی با برندهای مختلف است که مشتریان محترم بسته به نیاز کار مقاوم سازی می‌توانند  از این  محصولات استفاده نمایند.

از نظر ماهیت،  رزین تزریقی اپوکسی یک مایع رقیق زرد رنگ می‌باشد که  مقاومت بسیار بالایی در مقابل مواد شیمیایی و ضربه دارد . این رزین اپوکسی می‌تواند به راحتی داخل ترک‌ها نفوذ کند و وظیفه تعمیر و ترمیم ترک‌های بتن را با چسبندگی و قدرت سخت شوندگی بسیار بالا انجام دهد.  از مزایای دیگر این محصول  می‌توان به این مورد اشاره کرد که هنگام خشک شدن دچار جمع شدگی نمی‌گردد، همچنین این رزین اپوکسی   کاربری بسیار آسانی دارد و می‌توان آن را در سطوح بتنی خشک و مرطوب برای ترمیم ترک‌های بتن و مقاوم سازی المان‌های سازه‌ای استفاده نمود. قیمت رزین تزریقی اپوکسی عرضه شده در فروشگاه اینترنتی تکنوپل با توجه به کیفیت بالا و کاربرد وسیع آن بسیار مقرون به صرفه می‌باشد.

 

رزین اپوکسی
رزین اپوکسی

تنوع محصولات بر پایه رزین‌های اپوکسی بسیار زیاد است و  قدرت نفوذ و چسبندگی رزین‌ تزریقی اپوکسی فاکتور بسیار مهمی در بالا بردن کیفیت آن می‌باشد. هزینه اجرای عملیات ترمیم ترک‌های بتن نیز بسته به محل اجرا،  قیمت فروش رزین تزریقی اپوکسی و تیم اجرا کننده کار تعمیر می‌تواند متفاوت باشد.

مراحل کار ترمیم ترک ‌های بتن به این صورت است که تیم مجری پس از خرید رزین تزریقی اپوکسی مناسب با کار مقاوم سازی مورد نظر ابتدا سطح المان مربوطه را از هر گونه آلودگی پاک می‌شود، سپس پکرها یا نیپل‌ها که در واقع منتقل کننده رزین به داخل ترک‌ها هستند را در فواصل مشخص جایگذاری می‌نماید.  پس از این فرآیند عملیات تزریق را  تا جایی که سطح مورد نظر رزین اپوکسی را پس نزند، ادامه می‌دهد و عملیات تزریق را از روزنه ترک بعدی شروع می‌کند.  چسبندگی رزین تزریقی اپوکسی بسیار زیاد است، اما وظیفه تیم مقاوم سازی است که در آخر کار از ترک‌های بتن مغزه گیری نماید تا  از صحت عملیات مقاوم سازی اطمینان حاصل شود.  رزین تزریقی اپوکسی محصولی بسیار کاربردی و حائز اهمیت در مقاوم سازی اعضای سازه‌ای است و  نقش بسیار  تعین کننده‌ای در ترمیم ترک‌های بتن دارد. قیمت رزین تزریقی اپوکسی با توجه به این نقش مهم و کیفیت بالای آن، در فروشگاه اینترنتی تکنوپل بسیار اقتصادی و مناسب می‌باشد.

مشتریان گرامی می‌توانند بر حسب نیاز نسبت به خرید رزین تزریقی اپوکسی مورد نظر خود با برند دلخواه  از فروشگاه اینترنتی تکنوپل اقدام فرمایند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *