چسب کاشت میلگرد یکی از محصولات پرکاربرد و پرطرفدار در صنعت مقاوم سازی و بهسازی ساختمان‌های بتنی است. این چسب که به نام چسب کاشت یا نصب بولت نیز شناخته می‌شود وظیفه ایجاد چسبندگی بین بتن و میلگردها، در عملیات مقاوم سازی را دارد. همچنین می‌توان از آن جهت نصب الیاف FRP و پیوند دادن بافت‌های قدیمی بتن و بافت جدید نیز استفاده نمود. چسب کاشت میلگرد را جهت مقاوم سازی قسمت‌های مختلف سازه نظیر طره‌ها، فونداسیون، راه پله، تاسیسات و … نیز می‌توان به کار بست. خرید چسب کاشت بلت در فروشگاه اینترنتی تکنوپل  با برندها و کاربری‌های متنوع برای مشتریان محترم امکان پذیر می‌باشد که بسته به نیاز کار مقاوم سازی خود می‌توانند از هر یک از این محصولات بهره مند گردند.

چسب کاشت بلت یک چسب اپوکسی دوجزئی فاقد حلال با رنگ خاکستری می‌باشد که با انواع مصالح سازگار است و خاصیت چسبندگی بسیار زیادی به بتن، فلز و … دارد. این محصول دارای مقاومت کششی و فشاری بالایی است و در برابر عوامل مکانیکی و شیمیایی تاثیرپذیر نمی‌باشد. از چسب کاشت میلگرد در مواردی که به دلیل ضعف در سازه یا تغییر در کاربری نیاز به بالا بردن ابعاد فونداسیون‌ و یا تغییر در المان‌های مختلف سازه در جهت مقاوم سازی داریم، می‌توان استفاده نمود. چسب کاشت بلت کاربردهای فراوانی دارد که از جمله آن می‌توان به نصب بولت‌ها روی فونداسیون، تثبیت المان‌های تاسیساتی با روش نصب بولت، تقویت سیستم‌های باربری جانبی سازه مانند دیوارهای برشی در جهت بهسازی و مقاوم سازی ساختمان و … اشاره کرد. با توجه به کاربرد وسیع روش کاشت میلگرد و مناسب بودن قیمت چسب کاشت میلگرد، تقویت سازه با این روش محبویت زیادی پیدا کرده است. خدمات فروش چسب کاشت میلگرد در فروشگاه اینترنتی تکنوپل با کیفیت بالا و تنوع گسترده به مشتریان گرامی عرضه می‌گردد.

روش کاشت میلگرد این گونه است که ابتدا ابعاد سوراخ‌های مورد نیاز برآورد می‌شوند، سپس نسبت به خرید چسب کاشت میلگرد و مصالح متناسب با ماهیت کار مقاوم سازی اقدام می‌گردد و حفره‌ها توسط ابزار مختلف داخل بتن مورد نظر، جهت عملیات مقاوم سازی  ایجاد می‌گردند. قبل از تزریق چسب کاشت بلت باید تمامی چربی‌ها، گرد و غبار و آلودگی‌ها از داخل حفره‌ها پاک شوند. در آخر، چسب کاشت میلگرد توسط گان به داخل حفره‌ها تریق می‌گردد و بلت‌ها یا میلگردها در محل‌های مورد نظر کاشته می‌شوند.

قیمت چسب کاشت میلگرد با توجه به چسبندگی زیاد، کاربرد روزافزون و نقش بسیار مهمی که در مقاوم سازی اعضای ساختمان ایفا می‌کند بسیار مناسب است. مشتریان گرامی می‌توانند در فروشگاه اینترنتی تکنوپل  نسبت به خرید چسب میلگرد مورد نظر خود اقدام فرمایند.

از مزایای دیگر چسب کاشت بلت می‌توان به عدم جمع شدگی این چسب در هنگام عمل آوری  و مقاومت بالای آن در مقابل حریق، اشاره نمود. با توجه به کارایی زیاد چسب کاشت میلگرد  تنوع برندهای این محصول بسیار زیاد است.  فروشگاه اینترنتی تکنوپل  مفتخر است به اطلاع مشتریان گرامی برساند که برترین برندهای محصولات مقاوم سازی ساختمان را جمع آوری نموده و در این سایت خدمات مربوط به خرید و فروش چسب کاشت میلگرد با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت را در اختیار آن‌ها قرار داده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *