خوشه فیبر کربنی در کارولینای جنوبی رشد می کند

Teijin زمین را بر روی یک گیاه ۶۰۰ میلیون دلاری در گرین وو شکاف میکند، زیرا تقاضای جهانی برای مواد قوی و سبک وزن رشد می کند

Spools فیبر کربن ساخته شده برای بسته بندی. Solvay فیبر را در Greenville، S.C.

در ۱ ژوئن پیشاهنگی برای ۶۰۰ میلیون گیاه فیبر کربنی Teijin در Greenwood، S.C.، ارکستر دبیرستان محلی مهمانان serenaded. پرچم ها از ایالات متحده و ژاپن، کشور اصلی تجیین، به تابلوی تساوی رسیده است. 

سرپرست هنری مک کارتر گفت که ۷۵ نفر که در زیر چادر خنک کننده نشسته اند، افتخار می کنند که «ما یک شریک جدید برای ما بیاوریم». و ژنرال کنسولگری ژاپن در آتلانتا، Takashi Shinozuka، مردم را با “صبح بخیر، “همه”، مربوط به آن در ژاپن، “کارولینای جنوبی به عنوان یک مکان عالی برای انجام کسب و کار شناخته شده است.”مطمئنا کارولینای جنوبی به نظر می رسد مکان خوبی برای تولید کنندگان فیبر کربن برای انجام کسب و کار است. فقط دو سال قبل از اینکه Teijin زمین را شکست داد، شرکت دیگری Toray Industries یک شرکت ۱،۴ میلیارد دلاری در اسپارتانبورگ را آغاز کرد. و Solvay که فیبر کربن را در نزدیکی گرین ویل در سال ۱۹۸۱ تولید کرده است، در سال ۲۰۱۶ گسترش یافت.

مشاوران، فیبر کربن غیر معمول را به سیاست های کسب و کار دولت، مالیات های پایین و هزینه های انرژی مدرن مرتبط می کنند.

سه شرکت همچنین از روند جهانی استفاده می کنند که از استفاده از انواع کامپوزیت های فیبر پلاستیک و کربن در هواپیما، توربین های بادی و وسایل الکتریکی استفاده می کنند. استحکام بالا فیبر نسبت به وزن آن، جایگزین آن برای فولاد و آلومینیوم است. با این حال، برخی از کاربران نشان می دهند که قیمت های بالا پاشنه اشیاء فیبر است و می تواند سرعت پذیرش آن را به خصوص در استفاده از خودرو کاهش دهد. 

مرتبط: Teijin به فیبر کربن در ایالات متحده اعطا می کند.

انتخاب Teijin گرینووود به عنوان سایت برای تولید فیبر داران آن، در منطقه و ایالت تکان دهنده است. یک بار، یک معامله بزرگ از کارولینای جنوبی در مرکز صنعت فیبر نساجی قرار دارد. در گرینوود، کارخانه تولید پارچه های محلی، بیش از چشم انداز کسب و کار شهر است. اما دیگر نیست.

جهان تغییر کرده است، و گر چه گرین وود میلز هنوز هم وجود دارد، بسیاری از مشاغل مرتبط با صنعت پوشاک به آسیا مهاجرت کرده اند.

کارولینای جنوبی ارزانترین هزینه تولید ۴۸ کشور ایالات متحده است.

جان بید، مدیر، شرکت بوید

دیگر انعکاس های نسخۀ نساجی در کارولینای جنوبی زندگی می کنند. گیاه نایلون Ascend Performance Materials در گرینوود، که به سال ۱۹۶۰ مشهور است، همچنان نزدیک به ۵۰۰ کارگر را به کار می گیرد که الیاف صنعتی و فرش را به مشتریان منطقه ای می دهد.

اما از سال ۱۹۹۰، گرین وود شروع به حمایت از برخی از عملیات با تکنولوژی بالا کرده است. آنها شامل عملیات تحقیق و چاپ صفحه Fujifilm در آمریکای شمالی و تاسیسات ژلاتین کپسول توسط شرکت خدمات دارویی Lonza است.

کارولینای جنوبی به طور کلی تکنولوژی پیشرفته را در بر میگیرد. ایالت میزبان یکی از بزرگترین سازندگان خودروی BMW است. هواپیمای بوئینگ هواپیمای گسترده Dreamliner خود را در چارلستون مونتاژ می کند. هر دو شرکت از فیبر کربن استفاده می کنند. طبق گزارش وزارت بازرگانی کارولینای جنوبی، ۶۶،۰۰۰ نفر در شغل های خودرو و ۱۰۸،۰۰۰ در شغل های هوافضا در ایالت کار می کنند.

در ژوئن پیشگامان، نساجی گرینوود با آینده ای با تکنولوژی بالا هماهنگ شده است. همانند گرینوود، تیجین ۱۰۰ ساله دارای پارچه ای در خون خود است و شروع به ساخت فیبر های مصنوعی می کند. این شرکت در سال ۱۹۷۵ تولید فیبر کربن را در ژاپن آغاز کرد و از سال ۲۰۰۴ تاکنون در Rockwood، Tenn.

مدیران Teijin در زمینه پیشگامان گفت C & EN که این کارخانه باید در سال ۲۰۲۰ راه اندازی شود. این شرکت انتظار دارد تا سال ۲۰۳۰، ۲۲۰ نفر را استخدام کند.

تبلیغات

  • Toshiya Koyama، رئیس گروه تجاری مواد شرکت، گفت: تولید از این کارخانه برای اولین بار به مشتریان کامپوزیت هوافضا عرضه خواهد شد. در عرض ۱۰ سال، شرکت انتظار دارد که فیبر خودرویی تولید کند. در حال حاضر، مواد اولیه برای ساخت فیبر، پلی آکریلونیتریل (PAN) از کارخانه Teijin در میشیما، ژاپن خواهد آمد. این شرکت می تواند در آینده تصمیم بگیرد که PAN را در سایت گرینووود ایجاد کند.
  • کویاما گفت که در حال حاضر بسیاری از فیبر کربن تیتین در حال حاضر به مشتریانی که قطعات کامپوزیتی را تولید می کنند، می گویند که استراتژی شرکت این است که حرکت خود را به سمت کمپوست ادامه دهد. Teijin برای ساخت این طرح یک واقعیت، پلاستیک ساختاری قاره ای (CSP) را در سال ۲۰۱۶ برای ۸۲۵ میلیون دلار خریداری کرد.
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با تکنوپل