SABIC راه اندازی پانل کامپوزیت STADECK برای ساخت و ساز

ساخته شده از رزین حرارتی تقویت شده شیشه ای، پانل STADECK سبک وزن است و مزایایی را در سراسر طیف وسیعی از برنامه های ساختمانی ارائه می دهد.

 

در مقایسه با تخته های استاندارد چوبی که معمولا در صنایع ساختمانی استفاده می شود، پانل های STADECK گزینه ای پایدارتر و همچنین صرفه جویی  ۶۰٪ در وزن ارائه می دهند.

منبع | | SABIC

SABIC) ریاض، عربستان سعودی) اعلام کرد در تاریخ ۳۰ ژوئیه راه اندازی STADECK ، هیئت مدیره سنگین جدید خود را برای صنعت ساختمان و ساخت و ساز اعلام کرد. ساخته شده از رزین ترموپلاستی تقویت شده با فیبر شیشه ای، پانل سبک وزن است و مزایایی را در گستره وسیعی از برنامه های ساخت و ساز و تکنیک های ساخت که در آن صرفه جویی در وزن مهم است، ارائه می دهد.

پانل ها وزن کم دارند، اما ساخت و طراحی آنها باعث می شود آنها قوی شوند. طبق گفته SABIC، پانل ها نیز مقاوم به آب و هوا و شیمیایی هستند، دارای خواص ضد لغزش، رفتار آتش خوب و قابل بازیافت هستند.

پانل های STADECK دارای گواهینامه NEN-EN 12811-1 هستند، و آنها را به عنوان یک کاندید مناسب در زمینه داربست های کاربردی معرفی می کنند. برنامه های کاربردی دیگر عبارتند از: کفپوش قاب، شمشیربازی، سیلاب، جاده ها، پوشش، رمپ چرخ صندلی و دیگر موارد.

پانل ها را می توان در رنگ های مختلف مانند چوب، سنگ و رنگ های مختلف چمن تولید کرد – و در ابعاد استاندارد زیر آمده است، اگر چه طول سفارشی را می توان بر اساس درخواست عرضه: اندازه عرض ۵۵ میلیمتر تا ۲۳۰ میلیمتر؛ و طولهای ۳۰۰۰ میلیمتر تا ۶۰۰۰ میلیمتر تولید کرد.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با تکنوپل