Micro CT پیشرفته برای توصیف مواد غیر مخرب

برای ثبت نام این وبینار با ثبت نام یا ورود به سیستم در زیر ثبت کنید

مرور وبگاه های قبلی ما، همه آزاد و در صورت تقاضا، در اینجا

اشعه ایکس کامپیوتری ( Micro CT ) تبدیل به یک ابزار به طور فزاینده مهم برای مشخصه غیر مخرب ریز ساختار سه بعدی از مواد مدرن است. این تکنیک یک نمایش سه بعدی از یک ماده را با بازسازی تصاویر مقطعی یا “برش ها” که از طریق یک نمونه گرفته می شود، ایجاد می کند.

اسکن Spiral (یا helical)، که در آن منبع و آشکارساز اشعه ایکس اطراف یک نمونه را چرخانده، عمل استاندارد در CT پزشکی است، اما کمتر در مواد و علوم زمین شناسی رایج است.

در این وبینار سخنرانان همه کاره های Micro CT را با نشان دادن طیف گسترده ای از مواد که این سیستم می تواند از فلزات به کامپوزیت پلیمر ها به نمونه های بیولوژیکی مشخص کند، برجسته می کند.

سهولت استفاده و بهره وری بالا این سیستم، ایده آل برای تحقیقات است که نیاز به شناسایی ساختار داخلی مواد (مانند حفره، ترک، حلال) غیر مخرب است.

این وبینار:

  • تطبیق پذیری HeliScan Micro CT را برای تجزیه و تحلیل مواد از فولادهای بسیار متراکم به نور، پلیمرهای چاپ شده ۳D؛
  • نشان دادن چگونگی به دست آوردن بینش در مورد ریز ساختار حجم بیشتری از مواد متنوع متنوع با وضوح بالا؛
  • نشان دادن چگونگی استفاده از گردش کار خودکار است.

سخنرانان:

  • Isabel Boona دانشمند در Owens Corning – Corporate Analytical Laboratories است. او دارای مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد در علوم مواد و مهندسی از دانشگاه ایالتی میشیگان است. پس از فارغ التحصیلی، او بعنوان یک دانشمند تحقیقاتی در دانشگاه ایالتی اوهایو – مرکز میکروسکوپ الکترونی و تجزیه و تحلیل  (CEMAS)  بود که در زمینه میکروسکوپ الکترونی و میکروسکوپ اشعه ایکس، از جمله تکنیک های آماده سازی جدید مورد نیاز برای کسب، بازسازی و تقسیم مجموعه داده های پیچیده سه بعدی فعالیت دارد.
  • Dirk Laeveren مدیر بازاریابی محصولات برای Micro CT در Thermo Fisher Scientific است. وی با داشتن مدرک مهندسی و بازاریابی، تجربه و دانش فراوانی از Micro CT را پس از کار حرفه ای برای شرکت های اروپایی و آمریکایی مختلف درگیر در زمینه تصویربرداری میدان بدست آورده است.

هنگامی که برای این وبینار ثبت نام می کنید، اطلاعات ثبت نام شما به حامی مالی خواهد رسید که به شما اطلاعات مربوط به این موضوع را ارائه می دهد.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با تکنوپل