Kordsa در میان شرکت های حقوقی نساجی برتر است

Kordsa در میان شرکت های حقوقی نساجی برتر است

 

Kordsa می گوید که آن در میان ۱۰ شرکت برتر جهان قرار دارد که در سال ۲۰۱۸ تعدادی اختراع ثبت شده در پارچه های صنعتی دارند.

به دنباله آن تعداد ثبتی درخواستهای ثبت اختراع در سال ۲۰۱۷ است. که در حال حاضر شرکت دارای ۱۷۴ اختراع، ۷۱۷ پرونده ثبت اختراع و ۲۱۸ اختراع ثبت شده در سراسر جهان از ژوئیه ۲۰۱۸ است.

این شرکت دارای ۱۷۴ اختراع، ۷۱۷ پرونده ثبت اختراع و ۲۱۸ پتنت تایید شده است

این شرکت یکی از شرکت های پیشرو در عرصه پارچه های با الیاف تقویت شده است.

آشنایی با Kordsa

Kordsa، تاسیس در سال ۱۹۷۳ به عنوان یک شرکت تابعه از Sabancı Holding، Kordsa تولید کننده پیشرو در صنعت نایلون و پلی استر است، پارچه توری توری و بند ناف تک. داستان موفقیت در İzmit-Turkey در سال ۱۹۷۳ با سرمایه گذاری در کارخانه تولید سیم بندر Sabancı Holding آغاز شد. در طول سال، Kordsa رهبر بازار در ترکیه شد و دانش فنی زیادی را در مورد مواد تقویت گردید. با توجه به رهبری بازار و پایگاه دانش قوی در فرایندهای تقویت، این شرکت به عنوان رهبر بازار جهانی توانست با رویکرد راهبردی خود برای بازار تقویت تایر سازگاری داشته باشد.

Kordsa خدمات با کیفیت بالا را ارائه می دهد و پایان دادن به راه حل های با سطح بالایی از صلاحیت فنی است. هدف اصلی این شرکت “پیشرفت با فن آوری های نوآورانه ارزش افزوده” است که به طور مداوم به مشتریان، سهامداران و کارکنان آن سرمایه گذاری می کند. در سراسر جهان، این شرکت با توجه به موقعیت رهبر بازار، میزان راندمان جهانی آن، رهبری تکنولوژیکی و تجربه خود در زمینه تقویت آن، دارای مدرک تحسین برانگیز عنوان “The Reinforcer” است.

“امروز، Kordsa، داستان خود را در ترکیه آغاز شده است، در سراسر جهان با محصولات خود گسترش یافته است. هر یک از سه تایر خودرو و هر دو تا سه تایر هواپیما توسط Kordsa تقویت شده است.”

Kordsa، با تعریف صنعت با موقعیت “تقویت” خود، شروع به گسترش منطقه کسب و کار خود را به زمینه های جدید است. این شرکت در حال توسعه در صنایع ساخت و ساز و صنایع کامپوزیتی با بهره گیری از تخصص خود در زمینه تقویت تایر و فن آوری جمع آوری شده از سال ۱۹۷۳ است.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با تکنوپل