آخرین اخبار از زلزله ۵.۹ ریشتری در کرمانشاه

زلزله

اورژانس کرمانشاه: بر اساس آخرین آمار دریافتی، زلزله تازه آباد ثلاث باباجانی تاکنون ۲ کشته و ۳۱۰ مصدوم بر جای گذاشته است.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کرمانشاه، رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان افزود: از این تعداد ۹۸ مجروح مربوط به ثلاث باباجانی، ۴۳ نفر روانسر و بقیه مجروحان از شهرستان های سرپلذهاب، جوانرود؛ دالاهو و بخش کوزران شهرستان کرمانشاه بوده است.
صائب مدرسی با بیان اینکه ۱۸ نفر از این مصدومان به مراکز درمانی کرمانشاه منتقل شده اند، اظهار داشت: بیشتر این افراد از ناحیه دست، پا و کمر دچار آسیب شده اند.
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان با اشاره به اینکه این زلزله همچنین ۲ کشته برجای گذاشته است، گفت: یکی از جان باختگان این حادثه پیرمردی ۷۰ ساله از روستای چم زرشک ثلاث باباجانی است که بر اثر سکته قلبی جان باخت و دیگری خانمی باردار از شهرستان اسلام آبادغرب است که بر اثر استرس وارد آمده و افت فشار جان خود را از دست داد.
ساعت ۲ و ۴۳ دقیقه بامداد امروز زلزله ای به بزرگی ۵ و ۹ دهم ریشتر در عمق ۸ کیلومتری زمین در تازه آباد ثلاث باباجانی رخ داد که در اکثرشهرستان های استان کرمانشاه احساس شد.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با تکنوپل