آخرین اخبار از زلزله ۵.۹ ریشتری در کرمانشاه

زلزله

اورژانس کرمانشاه: بر اساس آخرین آمار دریافتی، زلزله تازه آباد ثلاث باباجانی تاکنون ۲ کشته و ۳۱۰ مصدوم بر جای گذاشته است.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کرمانشاه، رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان افزود: از این تعداد ۹۸ مجروح مربوط به ثلاث باباجانی، ۴۳ نفر روانسر و بقیه مجروحان از شهرستان های سرپلذهاب، جوانرود؛ دالاهو و بخش کوزران شهرستان کرمانشاه بوده است.
صائب مدرسی با بیان اینکه ۱۸ نفر از این مصدومان به مراکز درمانی کرمانشاه منتقل شده اند، اظهار داشت: بیشتر این افراد از ناحیه دست، پا و کمر دچار آسیب شده اند.
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان با اشاره به اینکه این زلزله همچنین ۲ کشته برجای گذاشته است، گفت: یکی از جان باختگان این حادثه پیرمردی ۷۰ ساله از روستای چم زرشک ثلاث باباجانی است که بر اثر سکته قلبی جان باخت و دیگری خانمی باردار از شهرستان اسلام آبادغرب است که بر اثر استرس وارد آمده و افت فشار جان خود را از دست داد.
ساعت ۲ و ۴۳ دقیقه بامداد امروز زلزله ای به بزرگی ۵ و ۹ دهم ریشتر در عمق ۸ کیلومتری زمین در تازه آباد ثلاث باباجانی رخ داد که در اکثرشهرستان های استان کرمانشاه احساس شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *