پلیمرها و کامپوزیتهای Meggitt امکانات تولیدی سان دیگو را گسترش می دهد

San Diego MPC محل مرکز گروه عالی Meggitt برای ساخت اجزای موتورهای هواپیمایی پیچیده و قالب بندی شده و سازه های مورد استفاده در محیط های شدید می باشد.

(Meggitt Polymers & Composites (MPC, San Diego, CA, US مراسم افتتاحیه بزرگ و پذیرش در ۸ اوت را برای گسترش و بازسازی عملیات تولیدی خود در سان دیگو برگزار کردند. پروژه “Top Gun” که در خیابانی با همان نام واقع شده است، دو محل را متصل می کند که ۷۵۰۰۰ فوت مربع را به یک واحد مجاور نزدیک متصل می کند و ۱۲۰،۰۰۰ فوت مربع ظرفیت گسترش یافته را گسترش می دهد. MPC یک بخش از (Meggitt PLC (Dorset, UK یک گروه مهندسی جهانی متخصص در اجزای محیط شدید و سیستم های هوشمند برای بازارهای هوا فضا، دفاع و انرژی است.

San Diego MPC محل مرکز گروه عالی Meggitt برای ساخت اجزای موتورهای هواپیمایی پیچیده و قالب بندی شده و سازه های مورد استفاده در محیط های شدید می باشد. تخصص آن در اجزای حجم بالا برای موتورها و لوازم جانبی، موشک ها و مهمات و اجزای ساختاری در سیستم عامل های تجاری و هواپیمایی دفاع هوایی است.

Panorea Avdis، مدیر اداره بازرگانی و اقتصادی فرماندار (GO-Biz) و عضو شورای نظامی فرماندار گفت: “این سرمایه گذاری قابل توجه توسط مگیت در کالیفرنیا، خبر خوبی برای ارتش ما و اقتصاد کشور ما است. “GO-Biz خوشحال است که یک همکاری طولانی مدت با مگیت را ایجاد کرده است که منجر به چندین جوایز تشویقی برای حمایت از رشد آنها شده است، از جمله ۲ میلیون دلار جایزه اعتبار مالیاتی کالیفرنیا برای همکاری با کارمندان جدید تمام وقت و سرمایه گذاری “

این توسعه یک معیار جدید برای تولید کامپوزیت های هوا فضا را ایجاد می کند و مگیت را قادر می سازد تا جریان تولید پیشرفته ای با تکنولوژی بالا و با کارایی بالا را با استفاده از آخرین تکنولوژی ها ایجاد کند. این عملیات جدید با سیستم های تولیدی شرکت و سیستم تولید محصولات مگیت (MPS) هماهنگ شده است. این همچنین ظرفیت قابل توجهی را برای پشتیبانی از سیستم عامل های قابل توجهی فراهم می کند که هم برای رشد برنامه های میراثی و هم برای برنامه های جدید مورد انتظار است.

اسکات پیترز، کنگره آمریکا می گوید: “توسعه مگیت از امکانات پیشرفته مهندسی و تاسیسات آنها کمک خواهد کرد تا بیشتر نیروهای نظامی ما را ایمن و ایجاد شغل در سن دیگو کنند.” “آنها بخشی از یک اکوسیستم دفاعی هستند که ۹ میلیارد دلار برای اقتصاد منطقه ای ما و بیش از ۱۰۰ هزار شغل تولید پیشرفته، که توسط اقتصاد نوآوری ما تامین می شود، کمک می کند. همانطور که ما برای تأمین بودجه فدرال برای زنجیره تامین دفاعی ما تلاش می کنیم، مگیت نمونه ای از این است که چرا ارتش در حال سرمایه گذاری در سان دیگو است. “

امکانات جدید شامل خطوط تولید کارآمد و فضای تولیدی تحت کنترل محیط زیست است. علاوه بر جریان بخشی، کار گروهی با همکاری مکانیزم های پشتیبانی تولید در خطوط تولید و ایجاد یک دفتر باز مفهوم طراحی شده برای تقویت ارتباطات، کار تیمی و فرهنگ با عملکرد بالا، افزایش می یابد.

جشن افتتاح مرکز پلیمر و کامپوزیت های جدید (Meggitt (MPC در سن دیگو، رهبران Meggitt و اعضای تیم محلی، مشتریان و تامین کنندگان کلیدی و مقامات منتخب منطقه بوده است.

منبع | Meggitt Polymers & Composites

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با تکنوپل