پروژه ۱۲ با شرکت Total Composite Solutions همکاری میکند

پروژه ۱۲ با کمپانی Total Composite (TCS)، شرکای انگلستان Microtex، در پروژه های OEM خودرو برای قطعات کربنی مورد استفاده قرار گرفته است.

پروژه ۱۲ پوشش های تخصصی برای فیبر کربن ارائه می دهد.

با توجه به TCS، Microprecis X4-160 زیبایی prepreg روشن به دلیل وضوح فوق العاده و بالا TG (160 ° C)، که از مواد سنتی دیگر بیش از حد ایستاده است. این Prepreg، همراه با پوشش پروژه ۱۲ و درک ساختار سطح لایه فیبر کربن، مزایایی را برای مارک های خودرو ارائه می دهد.

دیو کینگ، مدیر عامل پروژه ۱۲، می گوید: “کیفیت فوق العاده X4-160 prepreg همراه با تکنولوژی نهایی فیبر کربن استثنایی پروژه ۱۲، باعث افزایش ارزش واقعی کاربران می شود، به طوری که ما مشتاق هستیم که این ترکیب تجاری برنده را به بازار گسترده تر ارتقاء دهیم،”.”سفارشی سازی، کربن های تک و رنگی همه ممکن است.”

مایکل استیونسون، مدیر تجاری TCS، توضیح می دهد: “X4-160 در صنعت به دلیل وضوح، رزین Dicy-free و TG بالا، توانایی انعطاف پذیری برنامه طراحی داخلی و خارجی را در داخل خودرو افزایش می دهد.” “همکاری با پروژه ۱۲، مشتریان را با هر دو سرویس پیشرفته و کامپوزیتی مبتنی بر راهکارها و تخصص خود همراه با توجه دقیق پروژه ۱۲ به جزئیات و برتری فنی می کند.”

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با تکنوپل