پد فیبر کربن شانه جاذب ضربات حتی به اندازه NFL – SIZED

اگر یک پارچه مناسب برای فیبر کربن باشد، این دنیای ورزشهای ارتباطی است. این ماده قویتر از فولاد است اما هنوز هم فوق العاده سبک است، ترکیبی عالی برای هر فعالیتی که سرعت و دامنه حرکات آن به اندازه حفاظت مهم است. در سال های اخیر، فیبر کربن در شفت گلف، کلاه ایمنی، لنتهای لاکراس، فریم های دوچرخه، کلاه های فوتبال، ماشین های مسابقه ای فرمول ۱ و البته کلاه های فوتبال اورگان استفاده شده است.

اولین پد کفی فیبرهای نسل جدید راسل اتلتیک نیز برای نخستین بار از پد های شانه ای شرکت استفاده می شود. Exoskeleton از پد CarbonTek یک پوسته از الیاف کربنی هواپیما است، اما این جزء تنها نشان دهنده نیمی از سیستم است. در حقیقت، یکی دیگر از مهمترین بخش سیستم – جلیقه فشرده محافظ تنفس – ابتدا توسعه یافت.

این جلیقه با یک شبکه ای از حباب های به اندازه توپ گلف، فوم لاستیکی بسته بندی شده است و به میزان سنگین قابل توجهی از پوسته الیاف کربنی روی آن کشیده شده است. جت فشرده سازی در ترکیب با Carbon Fiber Exoskeleton، طراحی شده است تا نفوذ در سراسر لگن را پراکنده کند، به نظر می رسد که بازتاب های بزرگ در نقطه ضربه کمتر تیز است. همچنین طراحی شده است که برای محافظت پایه بدون Exoskeleton در طول مته های غیر تماسی استفاده می شود.

با هم، راسل اتلیتیک می گوید که Exoskeleton و جلیقه فشرده سازی ۱۰ درصد کمتر از سیستم ABS پلاستیکی و EVA-foam سیستم پد شانه می باشد؛ در سطح طرفدار، بسیاری از جفت پد های شانه کمتر از ۴ پوند است. اگر چه آنها فقط اعلام شده اند، پد های CarbonTek نیز شروع به کار در موارد استفاده واقعی می کنند: بازیکنان در دانشگاه آبرن و دانشگاه سینسیناتی در فصل گذشته بازی های پد های بازی را پوشیدند.

 این پد به سمت طرفداران و بازیکنان NCAA Division I تمرکز دارد (بدون اندازه جوانان در دسترس هستند)، جایی که مدل های بالاترین قیمت از Riddell، Rawlings و Schutt برای حدود ۲۰۰ تا ۳۰۰ دلار به فروش می رسند این پد های CarbonTek ممکن است سبک تر باشد، اما آنها را در کیف پول نیز سبک تر می کند. این مبلغ ۵۰۰ دلار برای سیستم دو قطعه هزینه خواهد کرد و اکنون آنها در دسترس هستند.اکنون آنها در دسترس هستند.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با تکنوپل