شرکت هگزاگون کامپوزیت برای اولین بار برنده سفارش برای ماژول های حمل و نقل TITAN 53 شده است

شرکت هگزاگون کامپوزیت تابعه شرکت Hexagon Lincoln سفارشات جدیدی را برای ماژول های حمل و نقل TITAN 53 از (Xpress Natural Gas (XNG، ارائه دهنده خدمات کامل CNG Mobile Pipeline، با ارزش کل ۱۰٫۶ میلیون دلار دریافت کرده است.

Hexagon's Mobile Pipeline
Hexagon’s Mobile Pipeline

ماژول های بزرگ خط لوله Mobile Pipeline پروژه های اتصال مجازی در ایالات متحده را در اختیار عموم قرار می دهند و جوامع و تاسیسات را به شبکه های گاز متصل می کنند.

Miguel Raimao معاون بخش Mobile Pipeline در شرکت Hexagon Lincoln می گوید: “Hexagon برای ایجاد محرکی برای آینده انرژی پاک، با پرده برداری از ماژول حمل و نقل گاز جدید TITAN 53، که از بزرگترین تانک های سیلندر کامپوزیت در جهان است، را بکار گرفته است.” و “پس از تقریبا یک دهه موفقیت با محصولات TITAN، مشتریان نیاز به توانایی انتقال حجم بیشتری از گازهای فشرده را دارند.”

TITAN 53 به طول ۵۳ فوت در کنفرانس جهانی گاز در واشنگتن دی سی در ماه ژوئن ۲۰۱۸ راه اندازی شد و نمونه ی اخیر آن چگونگی تطبیق فن آوری تانکر کامپوزیت تحت فشار برای محدوده کاربری در گاز های فشرده طبیعی هیدروژن و گازهای صنعتی توسط هگزاگون به نمایش گذاشته شد. TITAN 53 تقریبا ۴۰٪ بیشتر از اولین ماژول TITAN را در اختیار شما قرار می دهد، در حالی که مزایای پلت فرم Hexagon’s Mobile Pipeline را حفظ می کند تا هزینه کمتری برای مالکیت ارائه شود.

TITAN 53 ایده آل و مناسب برای بازار ایالات متحده است، که قادر به رعایت الزامات GVWR (وزن ناخالص خودرو) در تمامی ۵۰ ایالت است. این صنعت، صنایع انرژی فشرده را هدف قرار می دهد که مایل به تبدیل گاز به گاز طبیعی، ارزان قیمت، اتصالات مجازی، جزایر گاز، سوخت گیری و حمل و نقل گازهای صنعتی می شوند. این صنعت، صنایع انرژی فشرده را هدف قرار می دهد که مایل به تبدیل گاز به گاز طبیعی، ارزان قیمت، اتصالات مجازی، جزایر گاز، سوخت گیری و حمل و نقل گازهای صنعتی می شوند.

John Nahill، رئیس و بنیانگذارXpress Natural Gas، می گوید: “XNG یکی از پیشگامان خط لوله سی ان جی بود.” و “اولین ماژول های حمل و نقل ما TITAN 4 از هگزاگون بود که آنها اسب های کار ناوگان ما بوده اند. با رشد صنعت، ما نیاز داریم که رقابتی تر شویم و این به معنی سرمایه گذاری در عرصه استعداد است. ما هیجان زده شدیم که برای اولین بار TITAN 53 در بازارعرضه شد؛ ظرفیت و کارایی بیشتر وزن در محصولی که با آن آشنا هستیم دقیقا همان چیزی است که ما دنبال آن هستیم. “

همچنین او اضافه کرد: “ما همچنین از تیم هگزاگون قدردانی می کنیم.” و “پشتیبانی آنها به ما اجازه داد تا اطمینان پذیری ما را به حداکثر برساند. این یک عامل کلیدی در تصمیم ما برای هدایت با TITAN 53 بود.”

تحویلات ماژول TITAN 53 در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۸ آغاز می شود و در سه ماهه اول سال ۲۰۱۹ ادامه خواهد یافت.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با تکنوپل