پلاسکو جان می گیرد/عید فطر، آغاز بازسازی

به گزارش صدای ایران محمد حسین مقیمی عصر دوشنبه در نشست رفع موانع اجرایی ساختمان پلاسکو گفت: این ساختمان در ١۵ طبقه تا عید فطر سال ١٣٩٩ آماده بهره برداری میشود.

وی گفت: بعد از محول شدن رسیدگی به وضعیت ساختمان پلاسکو و کسبه آن به استانداری جلسات متعددی برای هماهنگی برگزار شد که مقرر شد ۵ طبقه این ساختمان برای امور خدماتی به سرعت آماده شود.

مقیمی گفت: درآمد امور خدماتی و حمایت بنیاد مستضعفان بودجه تکمیل ١۵ طبقه را تامین میکند. وی گفت: برای بازسازی یا مقاوم سازی بخش پشتی ساختمان پلاسکو در حال ارزیابی کارشناسی و نظرسنجی از کسبه ذینفع و شورای اصناف هستیم.

* بافت های ناکارآمد شهری بستر آسیب های اجتماعی است
استاندار تهران با بیان اینکه برای رفع مشکلات بافت های ناکارآمد شهری باید ریشه ای فکر کرد افزود: بافت های ناکارآمد شهری از جمله بافت فرسوده منشا آسیب های اجتماعی است.

به نقل از ایرنا، محمد حسین مقیمی عصر دوشنبه در نشست ستاد استانی طرح بازآفرینی شهری گفت: رهبر معظم انقلاب بر رفع آسیب های اجتماعی از جمله اعتیاد که در بستر شرایط نامطلوب اجتماعی شکل می گیرد تاکید دارند.
وی با تاکید بر جدیت شهرداران و فرمانداران شهرهای استان تهران در اصلاح بافت های فرسوده شهری و برگزاری جلسات هر ۲ هفته یکبار در این زمینه گفت: اصلاح این بافت علاوه بر اصلاح وضع شهرها و محلات و زندگی مردم موجب ایجاد اشتغال برای جوانان میشود.

مقیمی گفت: این طرح باعث ارتقای سطح زندگی مردم شده و رضایتمندی عمومی را افزایش میدهد.وی گفت: لازم است مسئولانی برای راهبری این طرح انتخاب شوند که دلسوز، فعال و مردمی باشند.

5/5 - (13 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با تکنوپل