کرمان | برج مراقبت فرودگاه جیرفت نیازمند بازسازی است

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس با بیان اینکه پروازهای فرودگاه جیرفت استان کرمان از ۳ پرواز در هفته به ۶ پرواز افزایش پیدا کرده است، گفت: برج مراقبت فرودگاه جیرفت نیازمند بازسازی است.

به گزارش خبرگزاری ها از جیرفت، یحیی کمالی‌پور عصر امروز در آئین افتتاح نخستین پرواز شرکت آتا که با حضور قائم‌مقام شرکت فرودگاه‌های کشور برگزار شد، اظهار داشت: ۱۰ برنامه از مشکلات جیرفت و عنبرآباد در نظر گرفته شده که امروز ۹ مورد آن اجرایی شده است.

وی با بیان اینکه پروازهای فرودگاه جیرفت افزایش پیدا کرده است، تصریح کرد: پروازهای این فرودگاه از ۳ روز در هفته به ۶ روز رسیده است که این نشان از ظرفیت‌های جنوب کرمان است.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در صورت همراهی مردم نیز پروازها روزانه از یک پرواز به سه پرواز افزایش پیدا می‌کنند.

وی با بیان اینکه فرودگاه جیرفت نیاز به توجه بیشتری از سوی مسئولان دارد، اظهارداشت: در بحث برج مراقبت این فرودگاه، نیاز به تعمیر و مقاوم سازی دارد.

وی تصریح کرد: همچنین در روشنایی محوطه فرودگاه و نیروی انسانی در این فرودگاه مشکل است که می‌طلبد در این زمینه نیز توجه جدی شود.

کمالی‌پور با تاکید براینکه پله‌های توسعه شهرستان جیرفت در حال طی‌شدن است، گفت: با همدلی مردم شهرستان جیرفت و عنبرآباد این منطقه در حال توسعه است.

وی با بیان اینکه در هفته دولت سال جاری گازرسانی به شهرستان جیرفت به بهره‌برادری می‌رسد، گفت: مردم از نعمت گاز در این منطقه بهره‌مند می‌شوند و خط ریل این منطقه نیز هفته آینده به مناقصه می‌رود.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با تکنوپل