استراتژی سه ساله برای ایجاد ابتکار H & S

ابتکار عمل ایمنی مصالح ساختمانی پلاستیکی و انواع کامپوزیت ایمنی در بهبود کیفیت بهداشت و ایمنی در صنایع پلاستیک و کامپوزیت در سال ۲۰۱۰ راه اندازی شد. در آن زمان، صنعت پلاستیک – با توجه به سایر بخش های تولیدی – یکی از بالاترین نرخ آسیب های صنعتی. در طی هفت سال از زمان راه اندازی آن، از طریق حمایت از انجمن های تجاری، اطلاعات و ابزارهای زیادی برای صنعت ارائه شده است. در سال گذشته، تعداد قابل توجهی از حوادث کاهش یافته است، اما هنوز هم برای انجام این کار وجود دارد، بنابراین سومین استراتژی سه ساله SIMPLC توسعه و راه اندازی شده است.

این استراتژی جدید که توسط هیئت مدیره بهداشت و ایمنی (HSE) پشتیبانی می شود، از سال ۲۰۱۸ تا سال ۲۰۲۱ میلادی اجرا خواهد شد. همه بخش های صنعت، از جمله سازمان های تجاری و اتحادیه ها، با هدف کمک به پیشبرد پیشرفت در حوادث و کاهش سلامت، با هم متحد می شوند. برای جلب فرهنگ بهداشت و ایمنی در کسب و کار.

شرکت های انفرادی برای امضای تعهد برای نشان دادن تعهد خود به بهبود رکورد سلامت و ایمنی صنعت به طور کلی دعوت شده اند. در عوض، SIMPLC همچنان به کارفرمایان کمک می کند آنچه را که آنها به عنوان اولویت های سلامت و ایمنی برای کسب و کار فردی خود می شناسند، بدست آورند.

انجمن های تجاری شرکت کننده و سایر سازمان های پشتیبانی کننده برنامه های عملی خود را برای کمک به اعضای خود در دستیابی به پیشرفت های بلندمدت به روز رسانی کرده اند. گزارش های مربوط به تصادف از طریق این سازمان ها در هر سال حفظ می شود، که نتایج آن اهداف کاهش سالانه را تعیین می کند.

جان Rowe، رئیس بخش تولید و ابزارهای HSE، گفت: “این تشویق است که میزان آسیب در صنایع پلاستیک از زمان اولین استراتژی سال ۲۰۱۰ کاهش یافته و در حال حاضر کمتر از میانگین کلی صنایع تولیدی است. در راستای استراتژی HSE کمک به بریتانیا کار خوب، استراتژی SIMPLC برای سال های ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۱ با هدف پیشبرد ابتکارات برای کاهش حوادث درون بخش ادامه می یابد. همچنین تعهدی برای کاهش بروز بیماری های شغلی وجود دارد. ابتکار جدید SIMPLC با هدف ادامه کار با هر کس در صنایع پلاستیک و کامپوزیت ها به طور واقعی حرکت می کند و تعداد تلفات و آسیب های کارکنان را کاهش می دهد. ”

سازمان های شرکت کننده عبارتند از:

  • فدراسیون پلاستیک بریتانیا
  • Composites UK
  • فدراسیون شیشه و گیلاس
  • GMB
  • انجمن تولید کنندگان و توزیع کنندگان ماشین آلات پلیمر
  • متحد شوید

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ابتکار SIMPLC و برنامه سه ساله مربوط به صنعت کامپوزیت، اینجا کلیک کنید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با تکنوپل