پرایمر اپوکسی

پرایمر اپوکسی کاربرد و اهمیت بسیار زیادی در صنعت مقاوم سازی ساختمان دارد. پرایمر اپوکسی یک ماده دو جزئی بر پایه رزین‌های اپوکسی می‌باشد که قابلیت نفوذ در عمق بتن را دارد و جهت آماده سازی سطوح بتنی در مقاوم سازی و تقویت سازه با کامپوزیت‌های FRP استفاده می‌گردد. چسبندگی این رزین اپوکسی بسیار زیاد است و قدرت نفوذ فوق العاده‌ای دارد، از این رو کاربرد فراوانی در صنعت مقاوم سازی سازه دارد. فروشگاه اینترنتی تکنوپل انواع مختلف پرایمرهای اپوکسی را با برندهای مختلف به مشتریان محترم عرضه می‌کند که بسته به نیاز کار مقاوم سازی و تقویت سازه با کامپوزیت‌های FRP می‌توان از آن‌ها استفاده نمود.

پرایمر اپوکسی یک مایع شیری رنگ می‌باشد که قدرت چسبندگی بالایی دارد و با توجه به ویسکوزیته پایین، نفوذ بسیار زیادی  بر روی سطوح بتنی ایجاد می‌کند. این رزین اپوکسی علاوه بر کاربرد وسیع درصنعت مقاوم سازی و تقویت سازه با کامپوزیت FRP به عنوان ماده مناسب جهت بسترسازی درکف پوش‌ها به کار برده می‌شود. از این رزین اپوکسی می‌توان به عنوان یک پیوند دهنده با قدرت بسیار بالا بین سطح زیرین کار و لایه‌های بالایی استفاده کرد. این محصول به دلیل چسبندگی خوبی که با سطوح فلزی دارد قابل استفاده در  مخازن صنعتی و سازه‌ها ی فلزی می‌باشد. قیمت خرید و فروش پرایمر اپوکسی که در فروشگاه اینترنتی تکنوپل  عرضه می‌شود با توجه به کیفیت بالا و موارد استفاده فراوان آن بسیار مقرون به صرفه می‌باشد.

پس از اجرای پرایمر اپوکسی سطحی بسیار یکپارچه و شفاف خواهیم داشت که در برابر مواد خورنده مقاومت زیادی دارد. از دیگر مزایای پرایمر اپوکسی می‌توان به این مورد اشاره کرد که پس از استفاده از این محصول درصد رزین اپوکسی مصرفی در عملیات‌های مقاوم سازی کاهش قابل ملاحظه‌ای خواهد یافت. رزین اپوکسی در حین اجرا در کارهای تقویت سازه‌ با کامپوزیت‌های FRP دچار جمع شدگی و انقباض نمی‌گردد.  با توجه به اهمیت این محصول در صنعت مقاوم سازی و کاربردی بودن آن، قیمت خرید پرایمر اپوکسی در فروشگاه اینترنتی تکنوپل بسیار مقرون به صرفه و مناسب می‌‎باشد.     

از پرایمر اپوکسی به جز استفاده در مباحث مربوط به مقاوم سازی با کامپوزیت ‌ FRP، می‌توان به عنوان پرایمر برای ملات تعمیری و کف پوش‌های صنعتی اپوکسی در سطوح بتنی، کف سالن‌های ورزشی، آزمایشگاه‌ها و … استفاده نمود. این رزین اپوکسی هنگام استفاده به عنوان سطح زیرین کف پوش تنش‌های وارده از طرف کف را تحمل می‌نماید.  رزین‌های اپوکسی انواع و کاربردهای بسیار زیادی دارند و با توجه به هدف مورد نظر در امور مربوط به ترمیم و مقاوم سازی سازه یا کارهای اجرایی می‌توان آن‌ها را به کار گرفت. فروشگاه اینترنتی تکنوپل خدمات فروش انواع پرایمرهای اپوکسی با برندهای مختلف را به مشتریان گرامی عرضه می‌دارد. قیمت خرید پرایمر‌های اپوکسی در این فروشگاه در مقایسه با کیفیت بالای آن بسیار اقتصادی است.      

 

 

 

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *